HyperGH 14x Recenzje 2020- Formuła mięśniowa Praca i koszty w PL

HyperGH 14x

Co to jest HyperGH 14x? Jak działa ten suplement budujący mięśnie? Czy ma jakieś skutki uboczne? Odwiedź oficjalną stronę, składniki i kup w Poland.

Co to jest HyperGH 14X?

HyperGH 14X różni się od innych pigułek na ludzki hormon wzrostu, które zostały omówione na tej stronie, ponieważ jest specjalnie zaprojektowany dla lepszych wyników na siłowni lub innymi słowy, jest skierowany do kulturystów, entuzjastów fitness i ciężarowców. To, co go wyróżnia, to fakt, że dawki składników takich jak L-Argenina, L-Glutamina, L-Glicyna i L-Tyrozyna są znacznie wyższe niż w porównaniu z innymi suplementami (~ 3 razy). Dzięki temu jest bardziej skuteczny w stymulowaniu ludzkiego hormonu wzrostu i potencjalnych korzyściach, jakie może ci dać. Występuje w postaci tabletek i sprayu doustnego, który ma na celu poprawę jego skuteczności.

Inną rzeczą, która sprawia, że ​​suplement HyperGH 14X jest bardziej skuteczny, jest fakt, że jest on wykonany z tabletek powlekanych dojelitowo. Niektóre suplementy HGH używają tabletek dojelitowych, co zapewnia szybkość wchłaniania ~ 15%, ponieważ jest niszczone przez kwasy żołądkowe. Szacuje się, że szybkość wchłaniania tabletek powlekanych dojelitowo jest znacznie wyższa (~ 80% -90%), dzięki czemu jest bardziej skuteczna.

Jakie składniki są zawarte w HyperGH 14X?

W tym suplemencie znajduje się łącznie 15 składników, które są w 100% naturalne, dzięki czemu można go bezpiecznie stosować. Są dość podobne do innych składników suplementu HGH ocenianych na tej stronie, jednak główna różnica polega na tym, że mają one znacznie wyższe dawki. Poniżej znajduje się przegląd składników zawartych w HyperGH 14X.

 • L-Argenina
 • L-glutamina
 • L-glicyna
 • L-lizyna
 • L-tyrozyna
 • Ekstrakt Tribulus Terrestris
 • Wyciąg z korzenia Astragalus
 • Deer Antler Velvet
 • GABA
 • Siara
 • L-walina
 • Proszek przysadkowy
 • Fosfatydylocholina
 • L-ornityna
 • Chrom

Aerozol w aerozolu zawiera składnik o nazwie Alpha-GPS, o którym wiadomo, że wspiera silniejsze skurcze mięśni i większą wytrzymałość. Oprócz tego niektóre badania wykazały, że może on zwiększać uwalnianie HGH o 4,1% (w porównaniu do 2,6% bez tego składnika).

Połączenie tych składników i ich dawek sprawia, że ​​HyperGH 14X jest jednym z najsilniejszych suplementów HGH. Aby zmaksymalizować działanie tych składników, należy wziąć dwie kapsułki rano przed treningiem i dwie kolejne przed odpoczynkiem. Spray należy również stosować 2 razy dziennie: 3 dawki przed treningiem i 3 kolejne przed snem. Kiedy używasz go rano, pomaga ci to zwiększyć reakcję HGH podczas rutynowego treningu, a także wyższe uwalnianie przez następne 24 godziny. Kiedy używasz go przed snem, pomaga ci lepiej odpocząć, co z kolei zmniejszy się po okresie regeneracji treningu, wzmocni naprawę tkanki mięśniowej. Podsumowując, spożycie tego suplementu zapewni następujące korzyści:

 • Więcej energii;
 • Zwiększona beztłuszczowa masa mięśniowa;
 • Eliminacja tkanki tłuszczowej;
 • Znacznie szybsze czasy odzyskiwania;
 • Lepsze wyniki z treningów;
 • Lepszy sen i relaks;
 • I wiele więcej!

Gdzie można kupić pigułki HyperGH 14X?

Dodatek HyperGH 14X można kupić bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej. Istnieją trzy pakiety do wyboru, jeśli jesteś zainteresowany zakupem HyperGH 14X. Pierwszy to miesięczny zapas, który można kupić za 79,99 USD. Obejmuje opakowanie tabletek, a także spray do jamy ustnej, który wystarczyłby na cały miesiąc. Najbardziej opłacalna oferta dotyczy zakupu 6-miesięcznej dostawy, która kosztuje 384,99 USD i pozwala zaoszczędzić ~ 94 USD. Pakiet ten obejmuje również dwa bonusy: bezpłatną wysyłkę i kartę rabatową w „Natural Health Source”. Firma oferuje również 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu masz pewność, że ten suplement da pozytywne wyniki. Powinienem również dodać, że podobnie jak w przypadku wielu suplementów HGH, powinieneś rozważyć zakup zapasów na dłużej niż jeden miesiąc, ponieważ najlepsze wyniki są widoczne, gdy używasz go przez dłuższy okres czasu. Firma zaleca używanie go przez co najmniej 6 tygodni, aby zobaczyć maksymalne wyniki, jednak niektóre referencje zgłosiły zauważalną poprawę tylko w ciągu jednego tygodnia.

Czy to jest odpowiedni dodatek HGH dla Ciebie?

Jeśli interesuje Cię suplement HGH, który jest bardziej ukierunkowany na kulturystów, jest to zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów dla Ciebie. Dawki kluczowych składników stymulujących HGH są znacznie wyższe niż w podobnych produktach, co czyni go bardziej skutecznym dla tego typu użytkowników. Dzięki temu możesz uzyskać znacznie lepsze wyniki z tej samej rutyny ćwiczeń lub planu diety, co teraz robisz, a wszystko to jest możliwe dzięki pomocy HyperGH 14X. Jednak jeśli jesteś zainteresowany innymi korzyściami HGH, takimi jak lepsza skóra, zwiększony popęd seksualny itp., Powinieneś rozważyć inne suplementy ludzkiego hormonu wzrostu, takie jak GenF20 plus lub GenFX, które są również recenzowane na tej stronie.

Jest jeszcze kilka innych rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozważeniem tego produktu. Aby uzyskać jak najwięcej z tego suplementu, musisz mieć dokładny reżim ćwiczeń. To nie jest jakaś magiczna pigułka, która dałaby ci rezultaty bez stawienia się na siłowni. Dawki HyperGH 14X również wymagają bardzo precyzyjnego pomiaru czasu, aby odnieść większy sukces, co może być trudne dla niektórych osób. Musisz wziąć dwie tabletki rano przed treningiem i dwie kolejne przed pójściem spać. Musisz być zaangażowany, aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki dzięki temu suplementowi. Jeśli nie możesz zastosować takiego systemu, możesz nie uzyskać pełnych korzyści, jakie może zaoferować HyperGH 14X.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *