Zrzeczenie się

Zrzeczenie się

Wszelkie informacje dostępne na tej stronie lub zamieszczone na stronie maleenhancementdiet.com nie zostały zbadane przez administrację ds. Żywności i leków. Ta strona ma wszystkie prawa do alokacji produktów suplementów zdrowotnych, które są wytwarzane przez firmy zagraniczne. Ta witryna ma kopię swojego znaku towarowego i logo, nie można wykonać kopii znaku towarowego i logo bez zgody właściciela tej strony.

Informacje dostępne na tej stronie pochodzą z różnych zasobów i nikt nie jest odpowiedzialny za jakiekolwiek informacje zamieszczane na stronie. Ta strona internetowa służy wyłącznie do promocji tego produktu. Nie możesz ubiegać się o żadne roszczenia ani tworzyć żadnego rodzaju odpowiedzialności przeciwko tej stronie. Ta strona nie zwraca żadnych opłat, ponieważ nie jesteśmy właścicielem tego produktu. Opłata zostanie zwrócona tylko przez producenta.

W żadnym wypadku pieniądze nie zostaną zwrócone, informacje dostępne na tej stronie są zbierane przez różnych użytkowników i od producenta. Tak więc ta strona nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje, które przytrafią się Tobie lub jakimkolwiek krewnym. Ta strona nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zwroty pieniędzy, ponieważ promujemy tylko produkt.

Informacje zawarte na tej stronie internetowej są zapisane, ponieważ są dostarczane przez różne zasoby, więc nie mają żadnego rodzaju gwarancji. Informacje znajdują się na stronie maleenhancementdiet.com, wszelkie gwarancje dotyczące użytkowania produktu, dokładność i spójność dostarczonych informacji. Nie zapewniamy również żadnej gwarancji błędu popełnionego przez maszynę lub człowieka, strat lub opóźnień, w tym wszelkiego rodzaju utratę danych.

Informacje dostępne na stronie są przeznaczone tylko dla pomocy klienta i tylko do ogólnego użytku. Staramy się, aby nasz poziom był jak najbardziej aktualny. Naszym priorytetem jest zadowolenie tylko konsumenta. Informacje na stronie internetowej to tylko podsumowanie tego produktu. Staramy się przekazywać konsumentowi wszystkie istotne informacje, których naprawdę potrzebują lub z wyjątkiem tych informacji na stronie internetowej. Korzystanie z tego całego produktu dostępnego na tej stronie internetowej powinno odbywać się pod nadzorem lekarza lub lekarza. Jeśli masz problemy zdrowotne, przed użyciem tego produktu powinieneś skonsultować się z lekarzem.

Zawsze staramy się odpowiadać przed naszym klientem i sprawić, by nasza strona internetowa była tak prosta, jak tylko można uzyskać dostęp za pośrednictwem strony internetowej. Zawsze staramy się być na bieżąco z produktem i sprawić, aby nasz klient był na nas godny. Zawsze staramy się odpowiadać na pytania naszych klientów tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli przekażesz nieprawdziwe informacje lub coś, co narusza ten produkt lub jakiekolwiek informacje, które są nieużyteczne lub wadliwe lub manipulują tym produktem, natychmiast skontaktuj się z nami, obiecujemy, że naprawimy ten błąd tak szybko, jak to możliwe.